Bubený blog

Pokud jste zde poprvé, přečtěte si článek pro nováčky.

Pomradí rojkočýr - o co se jedná?

Pomradí rojkočýr je speciální sázka na které se dohodl Jirka a Standa. Úkolem této sázky je změřit si péra v tom, kdo umí lépe optimalizovat pro vyhledávače.

Jirka na to jde typickým spammerským přístupem. Myslí si, že když vytvoří domenu, která v názvu bude obsahovat “pomradí rojkočýr“, zaregistrujuje ji do 50 katalogů a odkáže na ni ze svých 30 MFÁček, tak vyhraje. To je ale špatný přístup, tzv. black-hat-seo.

Standa se na to vydal trošku jinační cestou. Věří v to, že vyhledávače rozeznají kvalitní obsah. Nebude tedy zaspamovávat všechny své weby… tedy… bude… ale s kvalitním obsahem!

Jaký je sémantický význam pomradí rojkočýr?

Takže co to vlastně je výraz pomradí rojkočýr? Slovo pomradí zní skoro stejně jako prozradí. Ovšem vevnitř se nachází zvláštní spojení “mrad” což zní jako mrdat. A mě tedy napadná filozofická otázka: nebylo by lepší, kdyby sme dělali SEO na výraz “pomrdati”?

Rojkočýr zní stejně jako “rojkšír” což, jak všichni víme, je plemeno psa. Mohl bych se tedy uchýlit k myšlence, že celý soutěžní výraz značí nějákého psa, který mrdá. Přikládám obrázek, který demonstruje, jak to myslím… tak ne.

Chtěl jsem původně dát nějáký obrázek, ale když jsem zadal do vyhledávače “pes při sexu” (v angličtině), tak mě vylezly takové prasárny, že to nebylo ani Bubené. Fuj. Btw, všimněte si, že zde do článku nechci uvádět původní výraz - ano! Je to z toho důvodu, že by mě možná vyhledávač penalizoval.

Jinak, jak vlastně výraz pomradí rojkočýr vznikl? Jednoduše! Ať žije Pixyho generátor pseudoslov díky kterému bájdvej vznikl i výraz Bubený.

PS: Teďka mě napadá… je kua vůbec Bubený v SERP Googlu? xD

9. 12. 2009 2:22:24; Napsal: HeWeR
Kategorie: Stupidity, Spam, Standa;


0 komentářů

Buďte první, kdo přidá komentář!

Přidej komentář

Zde bude váš komentář


Bubený blog pohání autobus.
Copyright © 2007 Skládanka web design